MOTOR AŞİN

Firma Profili

Firmamız 45 yılı aşan bir tecrübe ile sektör lideri olarak yurt içi ve yurt dışı pazarlarında başarıyla faaliyet göstermektedir. Mercedes Benz ağır vasıta araçlarının yedek parça ithalat – ihracatını gerçekleştirmek üzere kurulan firmamız, kurulduğu yıldan bugüne kadar kendini sürekli yenilemş? ve geliştirmiştir. Trafiğe çıkan araç sayısının artışı ile beraber;

Ağır Vasıta Grubunda
MERCEDES BENZ, MAN, VOLVO, SCANIA, DAF, RVI, IVECO, KHD

Binek Grubunda
MERCEDES, BMW, AUDI, VOLKSWAGEN, SEAT, SKODA, PORCHE, OPEL, LAND ROVER JAPON VE KORE grubu araçlar gibi geniş bir yelpazeye toptancı olarak orijinal ve yan sanayi yedek parça tedarik edip yurt içi ve yurt dışına pazarlayan bir konuma gelmiştir.
Ürün gamında orijinal yedek parçalar dyışında 90'dan fazla dünyaca bilinen yan sanayi markalarını da barındıran firmamız yüksek stok kapasitesine sahiptir. Kendine ait 4 farklı lokasyonda toplam 24.000 m2'lik alanda, 160 kişinin üzerinde uzman ekibiyle, müşterilerine üst düzey bir hizmet sunarak, güven ve istikrar ile başarıya yürümektedir.
Distribütörlüğünü ve ana bayiliğini yaptığımız önemli markalardan bazıları: Federal Mogul (Nural, Goetze, Glyco, AE, Payen, Moog, Champion, Ferodo), ZF Trading (Sachs, Lemförder, Boge), Valeo, Hengst, Textar, Behr, Hella, Gates, Aisin, Knorr-Bremse, Elring, BF Germany, Euroricambi, Tetik Ayrıca 2012 yılı itibari ile kendi markamız olan ASPART ile kaliteden ödün vermeden piyasadaki ihtiyaçlar doğrultusunda ürün çeşitlerimizi her geçen gün arttırmaktayız.

Misyonumuz

Kaliteli bir hizmet anlayışı, prensipli ve dürüst bir kurumsal kimlik ile siz saıgı değer ticari ortaklarımıza en iyiyi, en iyi şekilde sunmak.
Kısa vadeli ticari beklentiler yerine, uzun vadeli karşılıklı işbirliği ve memnuniyete dayalı oluşumları hedefleyerek tüm çalışanlarını buna teşvik etmek.
Oluşan piyasa şartlarında kendini en güzel şekliyle revize edip, sektörde süre gelen daima yenilikçi olmak misyonunu hep göz önünde tutarak bu bağlamda açılımlar yapmak.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetini asıl hedef kabul edip, kaliteli ürünleri en uygun fiyatlar, en geniş çeşit ve stoklama ile en hızlı hizmet anlayı içinde profesyonel ticari etik değerlerine sadık kalarak haklı itibarımızı ve liderliğimizi daha da ileriye taşımak olacaktır.

Atatürk Mah. İkitelli Cad. No:44 İkitelli / İSTANBUL / TÜRKİYE
0212 473 49 49

Motor Aşin - Tüm Hakları Saklıdır.