Başkan Mesajı

Ramazan Aşçı

Değerli paydaşlarımız,

İtibarlı ve köklü bir geçmişin üstüne, 1971 yılında hiç aşina olmadığımız yedek parça sektöründe yepyeni bir yolculuk başlattık. Ailemizin sağlam etik değerleri ve yaptığımız işi hakkıyla yapma geleneğimiz sayesinde alnımızın akıyla yol aldık ve Motor Aşin olarak sektörde bugünkü saygın ve güçlü konumumuza ulaştık.
Büyük bir aile dayanışmasıyla, yürünmemiş yollarda CESARET’le yürüdük, yapılmamışı yaparak FARK yarattık ve çok şükür ki GÜVEN ve KALİTE ile anılan güçlü bir marka inşa ettik! Bu güçlü markanın dayanağı ve sürekliliğinin teminatı ise daima, kadim Anadolu kültürümüzdeki “müşteri velinimetimizdir” anlayışının bir devamı olarak “müşteri memnuniyeti “oldu. Bugün, ticari etik değerlerden asla taviz vermeden, dünyaca tanınmış birçok önemli yedek parça firmasının birinci elden tedariğini yapıyoruz, Türkiye’nin dört bir yanındaki ve dünyanın 70 ülkesindeki müşterilerimize ulaştırıyoruz. Yarım asırlık tecrübemizle kendi markamız ASPart’ı geliştirdik.
Bilgi birikimimiz, deneyimimiz ve köklü iş etiğimiz sayesinde müşterilerimizin işlerinin bir parçası olmayı, omuz omuza birlikte büyümeyi başardık.
Değişen ihtiyaç ve önceliklere, gelişen teknolojiye, yenilenen iş yapış şekillerine göre çevik ve hızlı hareket ederek, uygun adımlar hayata geçirerek yolculuğumuza devam ediyoruz. Bundan sonrasında da kurum kültürümüzü benimsemiş, işinin ehli ve dinamik ekibimizle müşterilerimizin geleceklerinin de bir parçası olmak en büyük hedefimiz. Yarım asırdır değişime ayak uyduran değil değişime öncülük eden bir firma olarak, bugün olduğu gibi yarın da Motor Aşin kalitesini en uygun koşullarda müşterilerimizle buluşturmayı sürdüreceğiz.
Birlikte nice başarılara imza atacağımıza inandığım değerli müşterilerimize, temsil ettiğimiz markalara, iş ortaklarımıza, çalışanlarımıza ve bizlere destek veren tüm paydaşlarımıza gönülden teşekkürlerimi sunuyorum. Her parçada ve her parçanızda biz varız... Gelecekte de biz olacağız!
Sevgi ve Saygılarımla

Ramazan Aşçı

Yönetim Kurulu Başkanı