CEO Mesajı

Saim Aşçı

Sevgili Paydaşlarımız,

Motor Aşin olarak, değerli aile büyüklerimizden miras aldığımız güven, kalite ve müşteri odaklılıkgeleneğinidinamik, çalışkan ve yenilikçi bir ekiple geleceğe taşıyoruz.  Teknolojik ve dijital yetkinliklerimizi, insanı merkez alan bakış açımızla buluşturup kararlılıkla büyüyor, Türkiye’den dünyanın dört bir köşesine ulaşıyoruz. Ülkemizde istihdam yaratıyoruz, ülkemiz için fayda sağlıyoruz, ülkemize DEĞER katıyoruz.

“İNSANA DEĞER” diyerek attığımız her adımda“insanı” merkeze koyuyoruz. Geleceğin inşasının ancak insanla mümkün olduğuna olan inancımızla çalışanlarımızın, müşterilerimizin, tedarikçilerimizin ve tüm toplumun iyiliğini gözeterek hareket ediyoruz.

“EĞİTİME DEĞER” diyerek misyonumuzu ürün satmanın ötesinde görüyoruz.Kurum içi çalışma arkadaşlarımızın, müşterilerimizin ve nihayetinde sektörün gelişimi için katkı sağlıyoruz. Bu doğrultuda sektörel ve mesleki gelişimi amaçlayan Aşin Akademi’yi kurduk ve eğitimlerimizi her geçen gün daha nitelikli hale getirmek için durmadan çalışıyoruz.Akademik birikimle beslenen bu vizyoner oluşumu, sektörde bir otorite kurum seviyesine taşımayı amaçlıyoruz.

“GELECEĞE DEĞER” diyerek sektörün tüm gelişmelerine ve yeni dinamiklere duyarlı bir şekilde güncellemeye devam ediyoruz, cesaretle yol alıyoruz. Dijitalleşme ile gelişen pazar gerçeklerine en iyi ve çevik şekilde uyum sağlayarak müşteri memnuniyetine yeni yorumlar getirmeye kararlıyız. Tedarik zincirinde uçtan uca kesintisiz ve en hızlı hizmeti sağlayacak yapısal değişimlerle dijital dönüşüm sürecine inanan bir ekiple gece gündüz çalışıyoruz. Bunun yanında teknolojik gelişim ve açılımları en hızlı şekilde kurum kültürüne uyarlayarak çalışma ekibimizin dijital donanımını geliştiriyoruz.

Yarım asırlık geçmişimizden aldığımız güçle, sektörü ilgilendiren her platformda söz sahibi olacak girişimlerimiz ve temsiliyetlerimiz artarak devam ederken, gelişerek, dönüşerek, birlikte büyüyerek en yakınınızda olmaya, bir parçanızı tamamlamaya devam edeceğiz.

Biz beraber güçlüyüz, biz beraber bütünüz!

Saim Aşçı
CEO / Genel Müdür